W czwartek o godzinie 14:00 piłkarze Brazylii podejmą zawodników Senegalu. Transmisja w TVP Sport.

Mecz Towarzyski: Brazylia – Senegal

Mecz Towarzyski: Brazylia – Senegal

Brazylia to silna reprezentacja, która zajmuje drugie miejsce w rankingu FIFA. W meczu z Senegalem nie zagrają w najsilniejszym składzie. W ich zespole znalazło się aż czterech debiutantów. Najbardziej znanym z nich jest lewy obrońca Atletico Madryt Renan Lodi.

Z kolei kontuzje wyeliminowały z udziału w kadrze m.in. Marcelo, Danilo, a także przygotowującego się do powrotu Alissona Beckera. Bez tych piłkarzy reprezentacja nie będzie tak efektywna, a ich gra mocno ucierpi.

Reprezentacja Senegalu gra w ostatnim czasie bardzo dobrze, o czym przekonaliśmy na niedawnych mistrzostwach świata. Mecz z Brazylią traktują bardzo poważnie i zagrają w optymalnym składzie. W zespole Lwów brakuje debiutantów, najmniejsze doświadczenie w grze mają Pape Diaw, Loum NDiaye i Habib Diallo.

W drużynie Senegalu zabraknie kontuzjowanych Mendy’ego i Nianga, a takze Konate, Saiveta i Sabaly’ego. Co prawda kadrowo wyglądają słabiej, jednak na pewno będzie to trudny rywal.

Wicemistrzowie Afryki mimo silnego składu nie są reprezentacją, która strzela wiele bramek, a ich głównym atutem jest solidna defensywa. Brazylijczycy nie zagrają w najsilniejszym zestawieniu i mogą mieć kłopoty ze strzelaniem goli.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – Senegal-3,51,33Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia – 9 października (środa)
Następny artykułTyp dnia – 11 października (piątek)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.