W środę w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Holandii podejmie zawodników z Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Holandia – Hiszpania

Mecz Towarzyski: Holandia – Hiszpania

Holandia to reprezentacja, która od kilku lat próbuje wrócić na najwyższy poziom, który jeszcze kilkanaście lat temu prezentowali. W ostatnich miesiącach grali zdecydowanie lepiej. W rankingu FIFA zajmują piętnaste miejsce.

W Lidze Narodów po czterech meczach mają na swoim koncie pięć punktów i lokują się na trzeciej pozycji w swojej grupie. W poprzedniej kolejce zmagań zremisowali, na wyjedzie z Włochami 1:1.

Hiszpania dopiero powraca do swoich najlepszych lat, ale wciąż robią postępy. W rankingu FIFA zajmują szóste miejsce i mimo że to niezła lokata, to jest poniżej ich oczekiwań. Ich kibice żądają miejsca na samym szczycie. 

W Lidze Narodów przodują w swojej grupie. Zajmują pierwsze miejsce, mając po czterech rozegranych meczach siedem punktów. Zdarzają się im jednak wpadki, jak ta z ostatniego meczu, w którym przegrali, na wyjedzie z Ukrainą 0:1. 

Holendrzy nawet bez van Dijka, grają bardzo solidnie w obronie. Z kolei Hiszpania wciąż boryka się z problemem klasowego napastnika. W związku z tym,myślę, że w tym meczu nie zobaczymy wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Hiszpania-3,51.33Totolotek

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEkstraklasa: Pogoń Szczecin – Podbeskidzie B-B (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje EURO: Węgry – Islandia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.