W środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Holandii zagrają z reprezentacją Szkocji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Holandia – Szkocja

Mecz Towarzyski: Holandia – Szkocja

Holendrzy zajmują czternaste miejsce w rankingu FIFA. W tym roku nie imponowali swoją grą, a eliminacje do mistrzostw świata nie rozpoczęły się po ich myśli, co budzi na pewno obawy przed EURO.

W pierwszym meczu niespodziewanie przegrali z Turkami 2:4. Następnie mierzyli się ze słabymi rywalami. Wygrali ze słabą Łotwą tylko 2:0, a następnie ograli 7:0 Gibraltar, jednak nie jest to dla nich odpowiednia weryfikacja.

Szkoci są zazwyczaj trudnym rywalem. W rankingu FIFA lokują się na czterdziestym ósmym miejscu, a ich styl gry powoduje, że zazwyczaj nie ponoszą wysokich porażek.

W eliminacjach do mistrzostw świata nie błyszczą, ale nie zanotowali jeszcze porażki. Zaczęli od dwóch remisów. Najpierw z Austrią 2:2, a następnie z Izraelem 1:1. W ostatniej potyczce ograli Wyspy Owcze 4:0.

Holandia jest faworytem tego meczu, ale w tym roku ich gra nie wygląda zbyt dobrze. Z kolei Szkocja to bardzo solidna reprezentacja, która może napsuć faworytowi sporo krwi, więc stawiam tutaj na kilka goli.

MeczTypKursBukmacher
Holandia – Szkocja+21,30LVBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Szwajcaria – USA (Typ i Analiza)
Następny artykułPGNiG: Chrobry Głogów – Górnik Zabrze (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.