We wtorek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze piłkarze IFK Stocksund podejmą zawodników Karlbergs. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz towarzyski: IFK Stocksund – Karlbergs

Mecz towarzyski: IFK Stocksund – Karlbergs

IFK Stocksund to klub, który inwestuje w wiele sekcji sportowych, a piłka nożna nie jest u nich priorytetem. Aktualnie występują oni w lidze Dywizja 2 – Norra Svealand, która jest czwartym poziomem rozgrywkowym w Szwecji. W poprzednim sezonie zajęli w niej trzecie miejsce, a więc o jedno niżej niż wymagane do gry w barażu o awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Ich najlepszym zawodnikiem jest Darko Boskovic. Jest to 32-letni Czarnogórzec, który grał nawet w reprezentacji młodzieżowej swojego kraju.

Karlbergs BK to bardziej znany klub, który stopniowo nie się w górę hierarchii Szweckich klubów. Wystarczy wspomnieć, że jeszcze nigdy z żadnej ligi nie spadli.

W poprzednim sezonie grali w Division 2, a więc tej samej, co najbliższy rywal. Zajęli w niej drugie miejsce. Nie udało im się jednak awansować, ponieważ nie podołali w meczach barażowych.

W meczach ligowych piłkarze IFK Stocksund pokonało u siebie zawodników Karlbergs 2:0. Z kolei rywale u siebie także wygrali, jednak tylko 1:0. Teraz mecz nie powinien być, aż tak zacięty. Będzie to mimo wszystko mecz towarzyski, co ma też przełożenie w kurach, a bukmacherzy są przekonani, że w tym meczu goli nie zabraknie.

MeczTypKursBukmacher
IFK Stocksund – Karlbergs +2,51,38LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułDivision 1: Mieszkow Brześć – Gomel (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Angelholms – BK Astrio (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.