W środę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Kungsangens podejmą zawodników Lidingo IFK. początek meczu zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Kungsangens – Lidingo IFK

Mecz Towarzyski: Kungsangens – Lidingo IFK

Gospodarze tego meczu występują na co dzień w rozgrywkach Dywizja 2 – Norra Svealand. W minionych rozgrywkach nie wiodło im się nadzwyczajnie, ale nie widniało nad nimi widmo spadku.

W dwudziestu sześciu ligowych kolejkach uzyskali dwadzieścia punktów na swoim koncie i ulokowali się na dziewiątym miejscu w ligowej tabeli, w lidze, w której występowało czternaście zespołów.

Piłkarze Lidingo IFK występowali w poprzednim sezonie w tej samej klasie rozgrywkowej. Poradzili oni sobie lepiej od najbliższego rywala.

Zajęli szóste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu sześciu rozegranych meczach trzydzieści siedem punktów na swoim koncie. Na wyjazdach grali jednak bardzo nierówno i trudno było się spodziewać jakie oblicze zespołu zobaczymy. Wygrali oni bowiem sześć meczów, ale taką samą ilość spotkań przegrali, dorzucając do tego jeden remis.

W bezpośrednich starciach wygrywała zawsze drużna grająca na wyjeździe. Zawodnicy Kungsangens wygrali na terenie rywala 2:1, z kolei piłkarze Lidingo IFK pokonali przeciwnika w meczu wyjazdowym 4:3. Jak widać, mecze tych drużyn potrafią być lekko szalone, a w meczu towarzyskim tym bardziej, ale za to gwarantuje to teoretycznie sporą ilość goli, której się w tym meczu spodziewam.

MeczTypKursBukmacher
Kungsangens – Lidingo IFK +2,51,26LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera: Chinandega – Juventus Managua (Typ i Analiza)
Następny artykułPrimus League: Rukinzo – Mustangi (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.