W niedzielę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Mołdawii podejmą zawodników z Azerbejdżanu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Mołdawia – Azerbejdżan

Mecz Towarzyski: Mołdawia – Azerbejdżan

Mołdawia zajmuje 177. miejsce w rankingu FIFA i chyba nie dziwi, że jest w tak słabej formie. W meczach eliminacyjnych do mistrzostw świata mają na swoim koncie zaledwie jeden punkt.

Zremisowali w pierwszym meczu z Wyspami Owczymi 1:1, ale następnie dostali lanie od Danii, która ograła ich 8:0, a następnie przegrali z Izraelem 1:4. Kilka dni temu w meczu sparingowym przegrali z reprezentacją Turcji 0:2.

Azerbejdżan w swojej grupie eliminacyjnej do mundialu radzi sobie słabo. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, nie mając po dwóch rozegranych meczach punktów na swoim koncie.

Jest to w końcu reprezentacja, która w rankingu FIFA lokuje się na sto ósmym miejscu. W ostatnich dwóch meczach towarzyskich zanotowali porażkę z Turcją 1:2 oraz wygrali z Białorusią 2:1.

Będzie to pojedynek dwóch słabych reprezentacji, które mają zazwyczaj spore problemy ze zdobywaniem goli. Myślami są już na urlopie, bo nie zagrają oczywiście na najbliższym EURO. W związku z tym nie spodziewam się w tym meczu dużej liczby goli.

MeczTypKursBukmacher
Mołdawia – Azerbejdżan-2,51,52LVBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Szwecja – Armenia (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz towarzyski: Polska – Islandia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.