W czwartek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Słowacji podejmą zawodników Irlandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzą TVP Sport oraz Polsat Sport Premium 1.

Mecz Towarzyski: Słowacja – Irlandia

Mecz Towarzyski: Słowacja – Irlandia

Słowacja nie jest reprezentacja w najwyższej europejskiej półki i z najlepszymi drużynami nie mają większych szans. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste drugie miejsce, co dosyć dobrze oddaje ich miejsce w światowej piłce.

Pokazał to też pierwszy mecz w Lidze Narodów. Grając u siebie z reprezentacją Czech, przegrali 1:3. W swojej grupie eliminacyjnej do EURO byli gorsi od Chorwacji i Walii, a wyprzedzili Węgry i Azerbejdżan. 

Irlandia to z kolei reprezentacja, która zawsze kojarzyła się z toporną grą. Poniekąd wciąż tak jest. Jednak w ostatnim czasie doszły do tego lepsze wyniki. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste czwarte miejsce.

W eliminacjach do Mistrzostw Europy zajęli trzecie miejsce, mając bardzo wyrównaną grupę ze Szwajcarią, Danią (one wywalczyły) awans, oraz Gruzję i Gibraltar. Warto zaznaczyć, że w eliminacjach przegrali tylko jeden mecz.

Obie ekipy są dobrze zorganizowane, a w ich meczach nie oglądamy wielu goli. W związku z tym w bezpośrednim pojedynku także nie padnie ich wiele. Under w tym meczu wydaje się najlepszym wyjściem.

MeczTypKursBukmacher
Słowacja – Irlandia-3,51,56Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Szwajcaria – Chorwacja (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: Miedź Legnica – GKS Jastrzębie (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.