W środę w ramach meczu towarzyskiego reprezentacja Szwajcarii podejmie zawodników Chorwacji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport 1. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Szwajcaria – Chorwacja

Mecz Towarzyski: Szwajcaria – Chorwacja

Szwajcaria to jedna z reprezentacją, która na solidny europejski poziom wzniosła się już dawno. Jest to drużyna, z którą trzeba trzymać maksymalną koncentrację. Z drugiej strony nie są oni raczej w stanie walczyć na równi z najlepszymi.

W rankingu FIFA zajmują dwunastą lokatę, po czym widać, że na tym poziomie utrzymują się od co najmniej kilku lat. Jeśli prześledzimy ich mecze, to nie znajdziemy tak wielkich zwycięstw.

Chorwacja jest to bardzo silna reprezentacja, która w ostatnich latach udowadnia, że dosłownie każdy musi się z nimi liczyć. Potwierdza to także ranking FIFA, gdzie lokują się na ósmej pozycji. 

W Lidze Narodów spisują się jednak słabo. Rozegrali dotąd dwa mecze. W pierwszym meczu dostali wyjazdowe lanie od Portugalczyków 1:4, a w kolejnym pregrali (także na wyjeździe) 2:4 z Portugalią. 

Szwajcarzy nie mają zbyt dużego potencjału w ofensywie, a Chorwaci w ostatnich meczach grali bardzo słabo, dlatego w tym nadchodzącym meczu pomiędzy tymi zespołami nie spodziewam się wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Szwajcaria – Chorwacja-3,51,35STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Polska – Finlandia (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Słowacja – Irlandia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.