W niedzielę w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Szwajcarii podejmą zawodników USA. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:15. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 1. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Szwajcaria – USA

Mecz Towarzyski: Szwajcaria – USA

Szwajcaria to szesnasta reprezentacja rankingu FIFA. W kwalifikacjach do Mistrzostw Świata spisali się dobrze i pokazali, że są w niezłej dyspozycji. Pokonali u siebie z Litwę 1:0 i na wyjeździe reprezentację Bułgarii 3:1.

W ostatnim meczu zagrali sparing z Finami. Do przerwy rywal mocno ich zaskoczył i przegrywali w tym spotkaniu 1:2. Ostateczni okazali się jednak lepsi i wygrali ten mecz 3:2. Niedzielny mecz będzie dla nich istotny.

Jest to pierwszy etap przygotowań do Euro 2020. W swojej grupie zagrają z Walijczykami, Włochami oraz Turkami. Ich rywal w najbliższym meczu towarzyskim jest wymagający, ale dla nich to tylko sparing.

Amerykanie zagrali ostatnio trzy takie mecze. Pokonali w nich Trynidad i Tobago 7:0, Jamajkę 4:1 oraz Irlandię Północną 2:1. Żaden z tych zespołów nie był jednak tak wymagający, jak Szwajcaria.

Ekipa Szwajcarii powinna być dobrze dysponowana, bo przygotowuje się na mistrzostwa Europy. Czasu jest niewiele i Szwajcaria, grając na swoim stadionie, powinni powalczyć i piąte zwycięstwo z rzędu.

MeczTypKursBukmacher
Szwajcaria – USA11,76LVBet

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułI Liga: Odra Opole – Bruk-Bet (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Holandia – Szkocja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.