Trudno spodziewać się niespodzianki w tym pojedynku. Ponieważ zdecydowanym faworytem jest Kukushkin, którego stać nawet na zakończenie tego spotkania w dwóch setach.

Kukushkin – Andreozzi – darmowy typ i analiza

Kukushkin – Andreozzi – darmowy typ i analiza

Kukushkin to obecnie czterdziesta trzecia rakieta męskiego tenisa, zaś jego rywal zajmuje osiemdziesiątą pozycję.

Jednak trzeba podkreślić, że zdecydowanie lepiej prezentuje się Kukushkin na hardzie i ma tutaj znacząco przewagę nad rywalem. Owszem nie do końca wyszedł dla niego turniej w Indian Wells, gdzie odpadł już w pierwszej rundzie w spotkaniu z Krajinovic.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Jednak pokazał swoją klasę podczas chellnegera w Phoenix, gdzie to doszedł do finału, a po drodze ogrywał takich zawodników jak Caruso, Jarry, Ivasha czy Tseng. Zwycięstwa przychodziły dla niego z wielką łatwością, bowiem w żadnym z tych konfrontacji nie stracił nawet jednego seta. Zatrzymał go dopiero Berrettini w finale wygrywając 2-1, ale trzeba podkreślić, ze był to bardzo zacięty pojedynek. Dwa sety w tym decydujący kończył się po TB!

Andreozzi to co tutaj dużo mówić jest to typowy zawodnik na mączkę. Na tej tej nawierzchni osiągał w karierze najlepsze swoje występy. Jednak trzeba podkreślić, że również i w tym sezonie na clayu nie radzi sobie za dobrze, bowiem nie wygrał żadnego pojedynku.

Jednak co ciekawe wygrywał swoje mecze na hardzie, gdzie to w poprzednim tygodniu sprawił kilka niespodzianek. Ponieważ chyba sam się nie spodziewał, że uda mu się awansować do półfinału chellengera w Phoenix. Tym bardziej, ze po drodze pokonywał zdecydowanych faworytów jak Ito czy Milman.

Jednak trzeba przyznać, że Kukushkin jest znacznie lepszym zawodnikiem od swojego rywala. Grając na swoim poziomie nie powinien mieć większych problemów z wygraną. Owszem Andreozzi do tego pojedynku przystąpi na pewno nieco podbudowany dobrymi ostatnimi spotkaniami, ale chyba jest to za mało jak na Mikhaila, który własnym serwisem i solidną grę z BH powinien szybko ograć rywala.

Spotkanie Kukushkin – Andreozzi można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Kukushkin – Andreozzi11.30STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMiami Open: Cuevas vs Tsonga – Typ dnia (19 marca)
Następny artykułKwalifikacje Euro 2020: Belgia vs Rosja – 21 marca
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.