We wtorek w ramach Mistrzostw Europy U19 Słowacy zagrają z zawodnikami Włoch. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Białoruś - Kazachstan. Typy bukmacherskie
Mistrzostwa Europy U19: Słowacja U19 – Włochy U19. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Europy U19: Słowacja U19 – Włochy U19. Typy bukmacherskie

Przed nami mecze drugiej kolejki w grupie A. Włosi pokazali się w pierwszym meczu z dobrej strony. Pokonali reprezentację Rumunii 2:1 i mogą sobie zapewnić awans z grupy.

Muszą tylko wygrać mecz ze Słowacją. Nasi południowi sąsiedzi w pierwszym meczu nie zachwycili. Od Francuzów dostali ciężką lekcję futboli. Polegli 0:5 i zobaczyli, że jeszcze sporo brakuje im do najlepszych.

Słowacja jest gospodarzem tego turnieju, ale widać, że nie jest to do końca ich miejsce. We wtorek ponownie rozegrają mecz z rywalem bardzo wymagającym. Ostatnie spotkanie tych krajów kategorii U19 rozegrano w 2019.

Słowacy w swoich ekipach klubach dostają szansę na najwyższym poziomie. Ich liga promuje młodzież, jednak jest tam podobnie z poziomem, jak w Polce. Włosi są jednak znacznie lepszym piłkarsko krajem, a w grupach młodzieżowych jest to bardzo widoczne.

MeczTypKursBukmacher
Słowacja U19 – Włochy U19 21,30STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier Division: Dundalk – Shamrock Rovers (Typy i Analiza)
Następny artykułUSL Championship: Memphis – FC Tulsa (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.