W poniedziałek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Argentyny podejmą zawodników z Urugwaju. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 1:30. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Argentyna – Urugwaj

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Argentyna – Urugwaj

Argentyna zajmuje drugie miejsce w tabeli eliminacyjnej. Grają bardzo dobrze. Podczas eliminacji nie zaznali jeszcze porażki. Ostatni mecz zremisowali. Jednak podział punktów z Paragwajem należy uznać za wypadek przy pracy.

Nie był to łatwy mecz, to było pewne jeszcze przed meczem. Paragwaj przegrał dotąd tylko dwa spotkania. Mimo to Argentyńczycy mieli w tym spotkaniu zdecydowaną przewagę, jednak byli nieskuteczni.

Urugwaj zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Jest to ostatnie miejsce, które daje bezpośredni awans na mistrzowską imprezę. Jest to dobry kadrowo zespół, ale czy zagrozi Argentynie?

Gospodarze zawsze dosyć gładko radzili sobie z reprezentacją Urugwaju. W ostatnich siedmiu meczach z tym rywalem zanotowali, aż cztery wygrane i tylko raz to Urugwaj wygrał.

W ostatnim czasie Urugwaj nie wydaje się tak mocny, jak jeszcze kilka lat temu. Na pewno będą chcieli postawić się faworytowi. Na niedawnym Copa America Argentyna wygrała z nimi 1:0, a teraz grając na swoim terenie, powinni powtórzyć ten wyczyn.

MeczTypKursBukmacher
Argentyna – Urugwaj11,71Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Węgry – Albania (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Albania – Polska (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.