W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Belgii podejmą zawodników z Estonii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 3. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Belgia – Estonia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Belgia – Estonia. Typy bukmacherskie

Belgia jest już pewna awansu na mistrzostwa świata. Jednak jest to na tyle stabilna drużyna, że ich selekcjoner nie ma potrzeby teraz testować innych wariantów i zmieniać składu na kolejne mecze.

W sześciu rozegranych dotąd spotkaniach odnieśli, aż pięć zwycięstw, co pokazuje, że nie mieli w tej grupie godnego rywala, z którym mogliby rywalizować. Estonia na ich tle wypada blado.

Lokują się na czwartej pozycji i tylko Białoruś prezentuje się w tej grupie gorsza. Estonia ma na swoim koncie zaledwie cztery punkty. Pierwszego meczu z Belgią także nie wspominają zbyt dobrze.

Co prawda zdobyli dwie bramki, co było sporym zaskoczeniem. Jednak rywal z biegiem meczu się rozkręcał i ostatecznie bramkarz reprezentacji Estonii pięciokrotnie wyjmował piłkę z bramki.

Belgowie zagrają w sobotę przed swoimi kibicami, więc powinni zagrać tu w mocnym składzie. A to oznacza, że nie możemy stawiać na nic innego, niż wysoką wygraną gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Belgia – Estonia1(-3)1,73Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułI Liga: Puszcza Niepołomice – Stomil Olsztyn (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Hiszpania – Szwecja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.