W środę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Białorusi podejmą zawodników z Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 4. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Białoruś – Belgia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Białoruś – Belgia. Typy bukmacherskie

Belgowie to bardzo silna reprezentacja, która zajmuje pierwsze miejsce w rankingu FIFA. W grupie kwalifikacyjnej pewnie zmierzają po bezpośredni awans na mistrzostwa świata z pierwszego miejsca.

Po pięciu rozegranych meczach mają na swoim koncie, aż trzynaście punktów. Mają już pięć punktów przewagi nad drugimi Czechami. W kolejnym meczu zagrają bez Lukaku.

Będzie to oczywiście spore osłabienie, ale w ich szeregach jest wielu znakomitych graczy, a ich najbliższy rywal nie będzie zbyt wymagający. Białoruś do osiemdziesiąta dziewiąta drużyna rankingu FIFA.

W grupie zajmują czwarte miejsce, bez najmniejszych szans na awans. Wygrali oni w pierwszej koleje, a trzy kolejne mecze przegrali. W ostatnim meczu grali z Walią i polegli 2:3.

Belgia w meczu u siebie rozgromiła Białoruś 8:0. W kolejnym meczu także powinni wygrać. Białoruś zagra mecz w Rosji, a więc na neutralnym terenie. Trudno szukać więc argumentów, aby mieli zdobyć w tym meczu choćby punkt.

MeczTypKursBukmacher
Białoruś – Belgia2(-1,5)1,49STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Francja – Finlandia (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: Chrobry Głogów – Skra Częstochowa (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.