W Niedzielę w ramach eliminacji do mistrzostw świata piłkarze Bułgarii podejmą zawodników z Litwy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Bułgaria – Litwa. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Bułgaria – Litwa. Typy bukmacherskie

Bułgarzy mają ostatni gorszy czas. Nie wygrali żadnego z dziewięciu ostatnich spotkań, przez co spadli w rankingu FIFA na siedemdziesiąte piąte miejsce w rankingu FIFA, a w grupie zajmują predostatnie miejsce.

Wiąż, szukaj, rywala, z którym mogliby wygrać i przełamać złą passę. Co ciekawe wcale nie tak daleko było im do tego kilka dni temu w meczu przeciwko Włochom. W meczu wyjazdowym pokazali się z dobrej strony.

Oczywiście rywale napierali na nich, remis 1:1 z mistrzami Europy i to na ich terenie budzi szacunek. Litwini zajmują ostatnie miejsce w grupie i nic dziwnego. Jest to reprezentacja, która lokuje się na sto trzydziestym czwartym miejscu w rankingu FIFA.

Mają na swoim koncie komplet porażek, a w ostatnim meczu grali u siebie z Irlandią Północną. Rywal nie był z najwyższej półki, ale i tak nie pozostawił wątpliwości, kto w tym meczu był lepszy i ograł ich, aż 1:4.

Ten wynik nie jest jednak wielkim zaskoczeniem. Litwa gra od długiego czasu beznadziejnie i to oni mogą być dla Bułgarów przeciwnikiem, z którym odniosą zwycięstwo. Stawiam więc na gospodarzy.

MeczTypKursBukmacher
Bułgaria – Litwa11,54Betclic

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEnerga Basket Liga: GTK Gliwice – MKS Dąbrowa Górnicza (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga2: Huesca – R. Oviedo (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.