W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Finlandii podejmą zawodników z Ukrainy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Ukraina. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Ukraina. Typy bukmacherskie

Ukraińcy zajmują drugie miejsce w swojej grupie. Po pięciu rozegranych meczach mają na swoim koncie pięć punktów. W tej grupie każdy zespół ma jeszcze szanse na miejsce barażowe.

Warta jednak zaznaczyć, że pokonali jednak czegoś niebywałego. Zremisowali wszystkie dotychczasowe spotkania! Co prawda na wyjeździe także remisowali, ale trzeba też przypomnieć, że ostatnio wygrali na terenie rywala w 2019 roku.

Finowie zajmują drugie miejsce w grupie. Tak samo, jak najbliższy rywal ma zdobyte pięć punktów, ale też jeden mecz rozegrany mniej. Punktują głównie dzięki świetnej grze w defensywie.

Ich selekcjoner doskonale zdaje obie sprawę, że mają braki, jeśli chodzi o jakościowych piłkarzy i. Stawia więc na dobrą grę w obronie. Cierpli przez to ich ofensywa i mają problemy ze strzelaniem bramek.

Faworytami spotkania są reprezentanci Ukrainy. Jednak wygrane nie przychodzi im łatwo, szczególnie w meczach wyjazdowych. Finlandia jest dobrze zorganizowanym zespołem i myślę, że wiele goli w tym meczu nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Finlandia – Ukraina-2,51,57STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Rumunia (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Węgry – Albania (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.