W środę w ramach eliminacji do Mistrzostw Świata piłkarze Francji podejmą zawodników z Bośni i Hercegowiny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 4. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Francja – Bośnia i Hercegowina. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Francja – Bośnia i Hercegowina. Typy bukmacherskie

Francuzi zajmują trzecie miejsce w rankingu FIFA i jest to reprezentacja z ogromnym potencjałem. Jednak kompletnie nie poszło im podczas ostatnich mistrzostw Europy i na pewno wiele muszą w swojej grze poprawić.

Na pewno od nowa budować atmosferę w zespole, ponieważ nie widać było po nich zgranej drużyny. Mają u siebie jednak na tyle jakości, że dość szybko powinni na nowo poukładać swoje klocki.

W tabeli eliminacyjnej prowadzą, mając po trzech rozegranych meczach, aż siedem punktów na swoim koncie. Ich przeciwnikiem będzie reprezentacja Bośni i Hercegowiny, a więc reprezentacji, która w ogóle nie grała na EURO.

Jest to słaba reprezentacja, która w rankingu FIFA lokuje się dopiero na pięćdziesiątym ósmy miejscu. Są oni w ogromnym dołku. Nie wygrali żadnego z ostatnich trzynastu spotkań.

Bośnia w swojej grupie eliminacyjnej zajmuje dopiero czwarte miejsce (za nimi jest tylko Kazachstan). Gospodarze powinni zatem szybko powrócić na zwycięską ścieżkę i odnieść przekonujące zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacherskie
Francja – Bośnia i Hercegowina. Typy bukmacherskie1(-1,5)1,58STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Aston Villa – Brentford (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Turcja – Czarnogóra (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.