W piątek w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Niemiec podejmą zawodników z Rumunii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Rumunia. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Rumunia. Typy bukmacherskie

Gospodarze tego meczu pod wodzą nowego szkoleniowca grają bardzo dobrze. Pod jego wodzą zdobyli, aż dwanaście goli w zaledwie trzech. Trzeba przyznać, że jest to bardzo dobry wynik.

Selekcjoner naszych zachodnich sąsiadów sprawił, że znów z przyjemnością ogląda się ich drużynę narodową, która znów gra bardzo ofensywnie i przyjemnie dla oka. Zajmują aktualnie pierwsze miejsce w grupie i powinni spokojnie awansować na imprezę główną.

Rumuni zajmują trzecie miejsce w swojej grupie i walczą jeszcze o drugie miejsce na koniec eliminacji. Daje ono prawo gry w barażach. Aktualnie tracą do drugiego zespołu zaledwie punkt.

W ostatnich spotkaniach eliminacyjnych grali nieźle i przede wszystkim punktowali (dwa zwycięstwa i jeden remis). Trzeba zaznaczyć, że w trzech ostatnich meczach nie stracili ani jednego gola.

Niemcy są oczywiście zdecydowanymi faworytami tego starcia, jednak kursy na nich nie powalają. A nie wydaje mi się, aby mieli odnieść wysokie zwycięstwo. Rumunia gra dobrze w tyłach i wiele goli raczej w tym meczu nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Niemcy – Rumunia-4,51,35STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Paragwaj – Argentyna (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Ukraina (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.