W piątek w ramach rozgrywek kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Paragwaju podejmą zawodników z Argentyny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 1:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP Sport. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Paragwaj – Argentyna. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Paragwaj – Argentyna. Typy bukmacherskie

Paragwaj to solidna reprezentacja, która przegrała w obecnych eliminacjach zaledwie dwa razy. Co ciekawe, większość meczów remisują (pięciokrotnie w dziewięciu pojedynkach).

W rankingu FIFA zajmują trzydzieste piąte trzecie miejsce. Potwierdza to, że są solidną reprezentacją, ale do najlepszych im jeszcze brakuje. Zresztą jedyną porażkę przed własną publicznością doznali z Brazylią.

Argentyna to przecież drużyna o bardzo podobnym potencjale. W rankingu FIFA lokują się na szóstej pozycji. W ostatnich miesiącach są zresztą w bardzo dobrej dyspozycji. W tabeli eliminacyjnej zajmują drugie miejsce.

Reprezentacja Argentyny wygrała ostatnie osiem spotkań. Są niepokonani od lipca 2019 roku. Po drodze wygrali w dodatku Copa America, a ich gra nareszcie jest zespołowa i nie liczą się tylko indywidualne zrywy gwiazd.

Gospodarze rzadko przegrywają, ale w nadchodzącym meczu może się to zdarzyć. Argentyńczycy mają zdecydowanie lepszą kadrę i są faworytami tego. Może nie być to łatwe zwycięstwo, ale powinni zainkasować trzy punkty.

MeczTypKursBukmacher
Paragwaj – Argentyna21,68Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułUrugwaj Segunda Division: Villa Teresa – Danubio (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Niemcy – Rumunia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.