W środę w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata piłkarze Turcji podejmą zawodników Czarnogóry. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Turcja – Czarnogóra. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Turcja – Czarnogóra. Typy bukmacherskie

Turcy zawiedli na Euro 2020 i nieprzychylna opinia o nich poszła w świat. Jednak według mnie są w stanie wrócić na właściwe tory i to już w środowym meczu. Przecież w eliminacjach grali bardzo dobrze.

Zajmują pierwsze miejsce w swojej grupie, mając po siedmiu rozegranych meczach, aż siedem punktów na swoim koncie. Mają oni w swoich szeregach znakomitych piłkarzy. W rankingu FIFA zajmują trzydzieste dziewiąte miejsce.

Czarnogóra w ostatnich latach prezentuje się znacznie gorzej i w rankingu FIFA lokują się na sześćdziesiątym siódmym miejscu. Podczas eliminacji wygrali dwa spotkania, ale z bardzo słabymi rywalami.

Najpierw pokonali na wyjeździe reprezentację Łotwy 2:1, a następnie wygrali u siebie z piłkarzami Gibraltaru 4:1. Na pewno niepokoi, że tak słabe zespoły są w stanie strzelać im gole.

W dodatku w ostatnim meczu przegrali na swoim terenie z reprezentacją Norwegii 0:1. Ich kadra też budzi zdziwienie, bo nie ma tak kompletnie na kim zawiesić oka. Myślę, że Turcja gładko sobie z nimi poradzi. Jest to według mnie jeden z największych pewniaków podczas środowych meczów.

MeczTypKursBukmacher
Turcja – Czarnogóra11,65STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Francja – Bośnia i Hercegowina (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Holandia – Czarnogóra (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.