W sobotę w ramach kwalifikacji do mistrzostw świata piłkarze Węgier podejmą zawodników z Albanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 2. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Węgry – Albania. Typy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Węgry – Albania. Typy bukmacherskie

Węgrzy zajmują dopiero czwarte miejsce w tabeli. Tracą do drugiego miejsca tylko dwa punkty. Jednak zajmuje to miejsce Albania, a więc ich najbliższy rywal. Spotkanie to ma więc sporą wagę.

Dla obu zespołów to kluczowe spotkanie i żadna z tych reprezentacji nie będzie chciał popełnić błędu już na początku spotkania. Bukmacherzy są tego świadomi i kursy na under w tym meczu jest śmiesznie mały.

Granie under 2,5 po kursie w okolicach 1,40 nie jest wart zachodu. Skoro ma być to mecz z małą ilością goli, to warto grać w kierunku Albańczyków. W meczu u siebie pokonali Madziarzy 1:0.

W kolei Węgrzy w ostatnim czasie prezentują się słabo. Po porażce z Albanią grali u siebie z Andorą. Co prawda wygrali ten mecz 1:2, ale zagrali znacznie poniżej oczekiwań. W kolejnym meczu wcale nie są zdecydowanymi faworytami.

Nasza preprezentacja przekonała się, że Albańczycy chłopcami do bicia nie są. W meczu z Polską grali momentami bardzo dobrze. Skoro ograli na wyjeździe Węgrów 1:0, to na wyjeździe też mogą powalczyć o zdobycz punktową.

MeczTypKursBukmacher
Węgry – Albaniax21,70Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Finlandia – Ukraina (Typ i Analiza)
Następny artykułMistrzostwa Świata – Kwalifikacje: Argentyna – Urugwaj (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.