W czwartek swoje ostatnie spotkania w fazie grupowej rozegrają drużyny Norwegii i Hondurasu. Zdecydowanym faworytem tego boju są CI pierwsi, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.


Pewniaki, pewne typy, typy bukmacherskie za darmo

Pewniaki, pewne typy, typy bukmacherskie za darmo

Norwegowie jak zresztą i Honurdas nie mają punktów na swoim koncie, ale to właśnie Wikingowie są mocniejszą drużyną. W dodatku Norwegia ma cały czas szanse na wywalczenie sobie awansu z trzeciego miejsca do kolejnej rundy. Jednak warunek jest prosty muszą te spotkanie wygrać.

Obie drużyny przegrały swoje pojedynki z Nową Zelandią oraz Urugwajem. Jednak warto jest podkreślić, że Norwegowie mimo przegranych w obu tych konfrontacjach zaprezentowali się całkiem przyzwoicie. Potrfili znacznie, ale dłużej utrzymywać się przy piłce. Do tego stwarzali sobie sytuacje bramkowe.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Norwegia w tym pojedynku jest murowanym faworytyzmem. Wszystkie możliwości mają ku temu, żeby zanotować zwycięstwo, ale muszą to potwierdzić na boisku” – pisze ejkspert purtalu itypy.pl

Honduras trzeba podkreślić, że obu tych pojedynkach nie miał praktycznie nic do powiedzenia. Zarówno Nowa Zelandia jak i Urugwaj byli zespołem od nich lepszym przynajmniej o jeden poziom. Rywale nie mieli żadnych problemów ze stwarzaniem sobie sytuacji bramowych, które zresztą potrafili wykorzystać. Widać, że defensywa tego zespołu nie jest taka mocna! Do tego mieli spore problemy z utrzymaniem się przy piłce w obu tych potyczkach.

Patrząc natomiast na ofensywę tego zespołu to również wygląda o blado. Przed dwa spotkania oddali zaledwie dwa celne strzały! I z pewnością dzisiejsze konfrontacja będzie również wyglądać, gdzie rywale będą przeważać przez większość spotkania, a wen zespół skupi się do kontry i stałych fragmentów gry.

Spotkanie Norwegia – Honduras można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stroniemeczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Honduras11.46Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMistrzostwa Świata U20: Polska – Senegal (Typ i Analiza)
Następny artykułWiększe wygrane o 12% u bukmachera Forbet – 31 maja (piątek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.