Dzisiejszego wieczoru poznamy komplet finalistów tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. W związku z tym bukmacher Totalbet zmniejsza ewentualną przegraną dla swoich graczy.

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Totalbet tnie ryzyko na Ligę Mistrzów

Promocja skierowana jest do graczy którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Totalbet, a poza tym wcześniej dokonali minimum jednej wpłaty.

Chcąc wziąć udział w tej promocji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ale i również się zapisywać. Bowiem wystarczy, że dokonamy za minimum 50 PLN zawarcia kupony z oferty bukmachera na zmagania Ligi Mistrzów. Bukmacher Totalbet dopuszcza zarówno kupony przedmeczowe jak i na żywo. Natomiast kurs łączny kuponu nie może być mniejszy niż 2.00.

Odbierz darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

Ewentualny zwrot to 50% stawki za jaką został zawarty kupon. Maksymalnie od bukmachera można otrzymać nawet 100 PLN.

Rozliczenie kuponu promocyjnego nastąpi najpóźniej do 14 marca do godz. 02:00. Bonus trafi na konto gracza w formie środków bonusowych

Warunki jakie trzeba spełnić, aby móc wpłacić te środki:

  • dokonać trzykrotnego obrotu otrzymaną kwotą
  • na kuponie muszą znajdować się minimum trzy zdarzenia, gdzie kurs każdego z nich będzie nie mniejszy niż 1.20
  • kurs całkowity kuponu musi wynieść 2.00

Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułChampionship Norwich vs Hull – 13 marca
Następny artykułLiga Europejska: Inter – Frankfurt – 14 marca
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.