Czas na spotkania osiemnastej kolejki francuskiej LNB. Nie da się ukryć, że zdecydowanymi faworytami tego spotkania są gospodarze, którzy nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną. Chociaż podczas tego spotkania warto jest w over punktowy, a 150.5 punktu jest bardzo realne do pokrycia w tym spotkaniu.

Oprócz ostatniego pojedynku Monaco w europejskich pucharach z Partiznem, to we wcześniejszych spotkaniach zdobywali sporą ilość punktów. Nie mieli żadnych problemów z przekroczeniem linii osiemdziesięciu punktów. Możliwości mają bardzo dobrze i na pewno będą chcieli to potwierdzić w tym boju. Tym bardziej, że grają na własnej hali. Jeżeli idzie o zawodników to mają, kim straszyć rywali. Zdecydowanym liderem jest Robinson, którego stać spokojnie na zdobycie ponad dwadziestu punktów. Do tego dochodzą jeszcze tacy koszykarze jak Klikanovic, Lacombe, Jones czy Ouattara. Jeżeli każdy z nich zagra na swoim poziomie to powinien bez większych problemów zdobyć dziesięć punktów.

Ale o obronie tyle dobrego nie można powiedzieć. Wystarczy zobaczyć na suche statystyki, gdzie w dziesięciu ostatnich meczach w każdym z nich stracili przynajmniej dziewięćdziesiąt punktów.

A na pewno będą musieli tutaj uważać na gości. Mimo, że zespół Gravelines jest sklasyfikowany na dosyć odległym miejscu to na wyjazdach notuje najlepsze wyniki w całej lidze. I z pewnością będą chcieli potwierdzić to podczas tej batalii. Owszem nie były to w większości spotkań przekonujące wygrane, ale na pewno nie można ich zlekceważyć.

Ponieważ spokojnie ich stać, żeby rzucić tutaj ponad osiemdziesiąt punktów. Gra tego zespołu opiera się głownie na Anthonym. Amerykanin w każdym ze swoich spotkań pokazuje klasę i z pewnością teraz również będzie chciał popisać się z jak najlepszej strony. Potencjał ma na zdobycie przynajmniej dwudziestu pięciu punktów. A do tego trzeba dodać jeszcze takich zawodników jak Andderson, Wood czy Hesson.

Pierwsze spotkanie w tym sezonie wygrała drużyna Gravelines, grając na własnej hali 74-65. Jednak można być pewnym, że gospodarze teraz będą chcieli wziąć rewanż. Zapowiada się overowy pojedynek. Linia 150.5 powinna zostać pokryta bez większych problemów.

Mecz Typ Kurs Bukmacher
Monaco – Gravelines Over 150.5 1.45 Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy z siatkówki na piątek (25 stycznia)
Następny artykułPewniaki z piłki nożnej na niedzielę 27 stycznia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.