W sobotę w ramach mistrzostw świata w piłce ręcznej preprezentacja Polski zagra z drużyną Węgier. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi TVP 1. Zapraszamy na analizę!

MŚ: Polska – Węgry

MŚ: Polska – Węgry

Polska jechała na mundial bez większych oczekiwań. Jednak bardzo dobre mecze z Tunezją, Brazylią i Urugwajem oraz minimalną przegraną z Hiszpanią wzbudzają szacunek i pobudzają nasze oczekiwania.

Dotychczasowe wyniki są świetne, ale to przede wszystkim styl gry naszej reprezentacji sprawia, że możemy marzyć o dobrych wynikach w kolejnych meczach. Nasza reprezentacja gra jak za dawnych lat twardo w obronie.

Jednocześnie gramy efektownie w ataku, a o takich graczach jak Arkadiuszu Morycie, Adamie Morawskim, czy fenomenalnym Szymonie Sićko możemy mówić jako kandydatach do drużyny gwiazd MŚ.

Jednak droga do ćwierć finału jest piekielnie trudna. Do osiągnięcia tego celu potrzeba nam dwóch wygranych. Dzisiaj musimy grać z Węgrami, a w niedzielę z Niemcami. Węgrzy po trzech rundach prowadzą w tabeli grupy I.

Wygrana Węgrów w sobotnim meczu zamknie naszym reprezentantom drogę do awansu. Rywale dysponują większą siła, jednak my na pewno nie odpuścimy i myślę, że w którymś fragmencie rywalizacji zaczniemy wymieniać ciosy, a gra będzie bardzo otwarta i ofensywna.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Węgry+50,51.36Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: Mainz – RB Lipsk (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Lazio – Sassuolo (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.