W piątek zostanie rozegrana trzydziesta szósta kolejka niemieckiej ligi hokeja na lodzie – DEL. Jedno z tych pojedynków będzie miało miejsce na Olympia Eishalle, gdzie to o ligowe punkty powalczą ze sobą ekipy Munchen i Schwenninger.

Nie da się ukryć, że ten pojedynek ma tylko jednego faworyta są nim gospodarze. Zespół Munchen zajmuje drugie miejsce w tabeli mając sześćdziesiąt osiem punktów. Grając na własnym lodowisku od początku sezonu zanotowali trzynaście wygranych oraz pięciokrotnie ponosili porażkę.

Znacznie gorzej wygląda to po stronie gości. Drużyna Schwenninger sklasfukowana jest na ostatniej pozycji w ligowej tabeli, z dorobkiem dwudziestu dziewięciu punktów.

Jak zobaczymy na ostatnie spotkania to znacznie lepiej to wygląda po stronie gospodarzy, którzy wygrali cztery z pięciu pojedynków. Nie mieli większych problemów z wygrywaniem swoich potyczek ligowych. Dwa ostatnie chociażby wygrali bez najmniejszych problemów, bo 4-1 z Nurnbergą oraz 4-0 z Wolfsburgiem.

Goście przegrali trzy ostatnie pojedynki, w tym chociażby z 8-1 z Augsburgiem. Lecz jak wygrywali chociażby ostatnio chociażby z Manheim czy Iselohn to nie były to przekonujące wygrane, bo zaledwie przewagą jednego punktu.

Obie drużyny maja zupełnie inne cele. Gospodarze walczą o Mistrzostwo Niemiec, a goście o utrzymanie sie w lidze. Kadrowo również znacznie lepiej wygląda zespół Munchen.

Jeżeli hokeiści zespołu Munchen zagrają na swoim poziomie i zaprezentują taką jakość jak w ostatnich bojach to nie powinni mieć żadnych problemów z zanotowaniem zwycięstwa.

MeczTypKursBukmacher
Munchen – Schwenninger11.35LvBet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na czwartek 3 stycznia Villareal – Real Madryt
Następny artykułTyp dnia 5 stycznia: Frolunda – Timra
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.