Bukmacher LvBet zwiększa wygrane o 14% graczom którzy dokonają zagrania kuponu na zdarzenia ATP i WTA turnieju w Waszyngtonie.

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Tenis większe wygrane u bukmachera LvBet

Chcąc skorzystać z tej akcji nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani też się zapisywać, a z tej oferty może skorzystać każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera LvBet oraz wcześniej dokonał minimum jednej wpłaty.

Promocja dostępna jest graczom w dniach 29 lipca do 4 sierpnia.

W tej promocji biorą udział zarówno kupony pojedyncze jak i wielozdarzneiowego. Jednak mogą na nich znajdować się jedynie zdarzenia z turnieju w Waszyngtonie. Zarówno kobiet jak i mężczyzn.

Kurs każdego typu jest dowolny. Również limit kuponów na jednego gracza nie jest określony.

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

Dopuszczalne są przez bukmachera LvBet zdarzenia zarówno z oferty przedmeczowej jak i na żywo.

O 14% zwiększy bukmacher LvBet wygraną dla graczy, którzy zagrali kupon lub kupony, które spełniają warunki tej akcji oraz zostały rozliczone jako wygrane.

Bonus na start bez wpłaty u bukmachera LvBet

Warto jest wiedzieć, że bukmacher LvBet oferuję na start darmowy bonus i to bez dokonania wpłaty własnej. Wystarczy dokonać rejestracji konta i wpisać kod promocyjny BETONLINE.

Bukmacher LVbet dokona bonusu za rejestrację i to bez wpłaty. Otrzymane środki będą do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Dodatkowo po dokonaniu dwóch wpłat można liczyć na darmowe środki. Maksymalnie można otrzymać nawet 1500 PLN.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPKO BP Ekstraklasa: Śląsk Wrocław – Piast Gliwice (Typ i Analiza)
Następny artykułEliminacje Ligi Mistrzów: Olympiakos – Viktoria Pilzno – 30 lipca (wtorek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.