Przed nami spotkania trzeciej rundy kwalifikacji French Open. Jedno z czwartkowych spotkań będzie to spotkanie pomiędzy Travangalią, a Darcisem. Faworytem tego spotkania jest ten pierwszy i nie powinien mieć żadnych większych problemów z wygraną.

Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Pewniaki, typy, analizy, streamy z tenisa

Travangalia znajduje się w bardzo dobrej dyspozycji. W każdym turnieju można powiedzieć, ze gra solidnie i notuje dobre wyniki. W kwietniu chociażby okazał się najlepszy w Francavilla. Tydzień temu występował na kortach w Helibronn, gdzie doszedł do półfinału. A trzeba podkreślić,że nie miał łatwych rywali. Bowie przychodziło mu mierzyć się kolejno z Brownem, Kovalkiem czy Dellienem. Mimo, że nie były to łatwe mecze to Włoch był w nich góra.

Podczas tych kwalifikacji można śmiało powiedzieć, że z spotkania na spotkanie gra coraz lepiej. W pierwszej rundzie miało nieco problemów z Rodionivem, ale ostatecznie udało mu się wygrać po TB 2-1. W środę było już lepiej, gdzie w dwóch partiach pokonał Sedarusicą.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Travanagalia bardziej przekonuje swoimi wynikami. Może w dwóch meczach kwalifikacyjnych nie zagrał na swoim poziomie, ale stać go na znacznie więcej i powinien potwierdzić to w tym pojedynku.” – pisze ekspert portalu Betonline.net.pl

Gra na mączce również będzie przewaga Włocha, który radzi sobie znacznie lepiej od swojego rywala. Darcis w tym sezonie na clayu wygrał cztery spotkania i tyle samo przegrał. Stefano ma bilans natomiast czternastu wygranych i pięciu przegranych!

W dodatku Travangalia ma dobrą okazję za rewanż z tego sezonu. Obaj zagrali w hali wówczas lepszy był Darcis 2-1. Jednak ten zawodnik od początku kwietnia ma ogromne problemy z wygraną. Przegrał już w pierwszych rundach challengera w Baerletta, Francavilla oraz Bordeaux. Nieco lepiej było już w Lizbonie, gdzie sensacyjnie wygrał boje z Kuhnem orz Mannarino.

W kwalifikacja można powiedzieć zdecydowanie, że zagrał bardzo słabo. Mało tego miał więcej szczęścia niż dobrej gry, że udało mu się sięgnąć po wygrane. Po pierwszej rundzie był blisko już odpadnięcia mierząc się z Moruyą. W kolejnym swoim spotkaniu również nie wygrała dało to zbyt dobrze. Jednak rywal był bardzo przeciętny, żeby wykorzystać jego błędy,bowiem okazał się lepszy od Danollego.

Reasumując, ciężko uwierzyć jest tutaj w inny wynik niż zwycięstwo Travangalii, który jest lepszym obecnie zawodnikiem, a także bardziej przekonuje swoją grę.

Spotkanie eliminacji do French Open można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Travangalia – Darcis11.63Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów. Wygraj wyjazd do Włoch z Forbet
Następny artykułTyp dnia z eliminacji do French Open
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.