Przed nami ostatni dzień zmagań w fazie grupowej Mistzostw wiata U20. Jednoz tych pojedynków będzie to konformacja pomiędzy RPA, a Portugalią. Faworyt tego pojedynku jest tylko jeden jest im zespół Portgalii, który nie powinien mieć tutaj żadnych większych problemów z wygraną.

Pewne, darmowe typy, dobre typy z Mistrzostw Świata U20

Pewne, darmowe typy, dobre typy z Mistrzostw Świata U20

RPA to zespół, który nie zgromadził żadnego punkt na swoi koncie. Przegrywając kolejno z Argetyną 5-2 oraz Koreą Południową 1-0. Pomijając już ich potyczkę z Argentyną, gzie to ciężko było im nawiązać walkę z rywalem, to również z Korea byli zdecydowanie słabszym zespołem. Tp właśnie i Azjaci dominowali przez większość spotkania u dyktowali tempo pojedynku.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem tego pojedynku jest Portugalia, która każdym elemencie jest zdecydowanie lepszy, zespołem i nie powinni mieć żadnych większych problemów z wygarną” – pisze ekspert portalu typydnia.pl

Portugalczycy na pewno czują spory zawód pod dwóch pierwszych bojach. Ponieważ zmagania rozpoczęli od wygranej nad Koreą 1-0. Jedna ten mecz mogli wygrać znacznie wyżej jednak skuteczność ich zawodziła. Podobnie zresztą jak to było w spotkaniu z Argentyną. Tylko, że tam przegrali 2-0.

W piątek możesz liczyć na większą wygraną o bukmachera. Więcej informacji:

Podopieczni Sousy są niewątpliwie lepszymi piłkarzami pod każdym względem od rywali. Z pewnością Portugalczycy wyjdą na ten mecz z chęcią wygranej i to bardzo wysoko. Szanse na zajęcie drugiego miejsca mają spore tym bardzie, że Korea zagra z Argentyną. Jednak piłkarzy Portugalia ma bardzo dobrych, przede wszystkim pod względem wyszkolenia technicznego, w tym elemencie będą zdecydowanie górą od pierwszej minuty, A posiadają ciekawych zawodników swojej kadrze jak Joita, Leao, Fernandes czy Dlorentino.

Reasumując, ciężko jest uwierzyć w inny wynik niż pewną wygraną Portugalii. Podopieczni Sousy są nie tylko, lepsi od swoich rywali, ale i również posiadają znacznie większy potencjał. jeżeli zagrają na swoim poziomie w tym boju to nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Portugalia vs RPA można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Portugalia vs RPAPortugalia -1.5 1.45Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWiększe wygrane o 12% u bukmachera Forbet – 31 maja (piątek)
Następny artykułTyp dnia na sobotę z piłki nożnej: Gotenborg – Orebro – 1 czerwca
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.