Przed nami spotkania czwartej rundy French Open. Jedno z niedzielnych spotkań zostanie rozegrane pomiędzy Kanepi, a Martic. Nie da się ukryć, że zdecydowaną faworytką tego spotkana jest te druga i nie powinna mieć większych problemów z wygraną.


Pewne, darmowe typy, dobre typy, skuteczne typy na niedzielę

Pewne, darmowe typy, dobre typy, skuteczne typy na niedzielę

Obecnie różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest bardzo duża. Kanepi zajmuje osiemdziesiąte ósme miejsce w rankingu, zaś Martic sklasyfikowana jest na trzydziestej pierwszej pozycji.

Obecny sezon w wykonaniu Martic jest kapitalny. Można powiedzieć, że ta zawodniczka idzie jak burza, gdzie regularnie wygrywa swoje spotkania i notuje za każdym razem bardzo dobry wynik. Patrząc na jej ostatnie występy to najsłabszy rezultat zanotowała w Madrycie, gdzie doszła do ćwierćfinału! Wcześniej wygrała turniej w Istanbule, zaś w Charleston doszła do półfinału!

Podczas French Open ta zawodniczka idzie jak burza. Wygrywa swoje spotkania kapitalnie. Można odnieść, że znajduje się chyba w swojej najlepszej formie. Jednak nie ma się czemu dziwić jak w spotkaniu z Mledonović oddaje zaledwie rywalce trzy gemy, podobnie Jabeur. Mierząc się z Pliskovą bez najmniejszych problemów wygrywa pojedynek.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

„Madric póki co jest nie do zatrzymania. Ta zawodniczka prezentuje się kapitalne od początku turnieju, gdzie nie ma sobie równych” – pisze ekspert tennispicks.info

Patrząc na Kanepi to każde jej spotkanie podczas tego turnieju było jak widać bardzo wyrównane. Jak wygrywała swoje konfrontacja z Goerges, Zgang czy Kudermetovą, w żadnym przypadku nie przekonała swoja grą. Również wcześniejsze jej występy w Charlesto, czy też w Madrycie również były dosyć słabe.

Patrząc na grę obu tych zawodniczek to znacznie lepiej prezentuje się Martić, która wygrywa swoje pojedynki bez najmniejszych problemów. Do tej konfrontacji przystąpi jako zdecydowana faworytka i powinna potwierdzić to na korcie.

Spotkanie Kanepi – Martic można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Kanepi – Martic21.42Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia na sobotę z piłki nożnej: Gotenborg – Orebro – 1 czerwca
Następny artykułDarmowy typ dnia z French Open Thiem vs Monfils – 3 czerwca (poniedziałek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.