Na godz. 15:00 zaplanowano początek spotkanie ćwierćfinałowego podczas turnieju kobiet w Nottignham, gdzie to zmierzą się ze sobą Garcia z Ruse. Nie da się ukryć, że najmniejszych problemów ta pierwsza zawodniczka nie powinna mieć najmniejszych problemów z wygraną.

Darmowy vip typ z tenisa

Darmowy vip typ z tenisa

Różnica klas pomiędzy tymi zawodniczkami jest ogromna. Garcia obecnie zajmuje dwudzieste ósme miejsce w rankingu ATP, zaś jej rywalka sklasyfikowana jest na początku trzeciej setki. Jednak dodatkowo możliwości, doświadczenie czy jakość gry zdecydowanie przemawiają za Carline.

Garcia swoją wyższość potwierdziła w dwóch spotkaniach tego turnieju, gdzie to mierzyła się odpowiednio z Bains oraz Lumsden, gdzie wygrała obu te pojedynki bardzo pewnie. Zgadza się, rywalki w żadnym wypadku nie były wymagające, ale styl w jakim to zrobiła Carloina był bardzo dobry. Przede wszystkim nie zlekceważyła rywalek o od pierwszej piłki grała bardzo konsekwentnie i była skoncentrowana. Więc z pewnością taki sam tenis zaprezentuje również i w tym pojedynku.

Darmowy bonus bez wpłaty u bukmachera. Kod promocji BETONLINE

„Garcia nie miała jeszcze żadnych problemów w tym turnieju. Ciężko jest też uwierzyć, żeby Ruse postawiła jej trudne warunki. Możliwości Caroliny są zdecydowanie większe pod każdym względem i powinna potwierdzić to w tym spotkaniu” – pisze ekspert portalu toptypy.pl

Ruse to zawodniczka, która dopiero rozpoczyna swoją karierę w senatorskim tenisie. Jednak na pewno Garcia jej nie może jej zlekceważyć, ponieważ Rumunka potrafi grać w tenisa. Lecz też trzeba podkreślić, że będzie dla niej to już piąty mecz w tym turnieju.

Rozegrała dwa w eliminacjach gdzie ograła Cepelovą oraz Paquet, zaś w turnieju głównym okazała się lepsza od Rodiy i Golubić. Przede wszystkim sporą niespodziankę sprawiła w czwartek, gdzie ograła tą tą ostatnią zawodniczką. Chociaż był toto zacięty pojedynek od pierwszej piłki i na pewno dał się jej we znaki, gdzie może odczuwać tutaj trudny tego boju. A z Garcią na pewno chcą powalczyć będzie musiała walczyć o każdą piłkę, co będzie niezywkle trudne do do zrealizowania.

Spotkanie Garcia – Ruse  można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Garcia – RuseGarcia -1.51.48Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia z brazylijskiej Serie A: CSA – Flamengo – 13 czerwca (środa)
Następny artykułDarmowy typ z tenisa: Cilic vs- Garinr – 17 czerwca (poniedziałek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.