W piątek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści GKS-u Tychy podejmą zawodników z Torunia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

PHL: GKS Tychy – Toruń

PHL: GKS Tychy – Toruń

Zawodnicy GKS-u Tychy to obrońcy tytułu mistrzowskiego. Po sezonie zasadniczym również mogą czuć się pewnie, ponieważ znów okazali się najlepsi. Ponadto przekroczyli oni punktów i widać, że na przestrzeni całego sezon byli bardzo mocni.

Na finiszu sezonu zasadniczego w ich klubie było sporo zawirowań, ze zmianą szkoleniowca na czele. Ich nowy szkoleniowiec, mimo że nie ma wielkiego doświadczenia na tym poziomie, doskonale zdaje sobie sprawę, że oczekiwania wszystkich są spore.

Jednocześnie zapewnia, że jego zespół jest optymalnie przygotowany do tego decydujących meczów. Z pięciu spotkań tych drużyn w pierwszej części sezonu tyszanie wygrali trzy (6:1, 6:3 i 5:0), a dwa mecze wygrali rywale (3:4 po karnych i 0:1).

Hokeiści z Torunia są znacznie słabszym przeciwnikiem, który skończył rywalizację z ligowej tabeli na ósmym miejscu. Przed piątkowym meczem przyznają, że przede wszystkim muszą realizować swój plan taktyczny i neutralizować poczynania rywali. 

Oba zespoły z pewnością chcą awansować do półfinału, bo wówczas medal jest na wyciągnięcie ręki. Jednak nie ma m się co oszukiwać. Gospodarze tego pojedynku są znacznie lepsi kadrowo i u nich niepowodzenie nie wchodzi w grę i pierwszy mecz powinni spokojnie wygrać.

MeczTypKursBukmacher
GKS Tychy – Toruń 11,22STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Tottenham – RB Lipsk (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Bayern – Padeborn (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.