W półfinałowym meczu PNA zmierzą się reprezentacje Algierii i Nigerii. Początek meczu zaplanowano na godzinę 21:00.

PNA: Algieria – Nigeria

PNA: Algieria – Nigeria

Algierczycy w poprzednim meczu mogli, a nawet powinni wygrać z Wybrzeżem Kości Słoniowej w regulaminowym czasie gry. Jednak prowadząc 1:0, w drugiej połowie nie wykorzystali jedenastki, a rywal wyrównał i spotkanie rozstrzygnęło się dopiero w serii rzutów karnych, które tym razem lepiej wykonywali podopieczni Djamela Belmadiego.

Był to pierwszy mecz na PNA, którego Algierczycy nie wygrali w regulaminowym czasie gry, a w dodatku pierwszy, w którym stracili gola w Egipcie. Dotąd zespół prezentował się bardzo solidnie w defensywie. Zazwyczaj jedyne co rywale byli w stanie osiągnąć po swoich akcjach to stały fragment. .

Choć Nigeria prowadziła po pierwszej połowie niedoceniane RPA, w drugiej wyrównało. Faworyci w samej końcówce regulaminowego czasu gry strzelili jednak drugiego gola i awansowali do najlepszej czwórki.

Pierwszego gola w PNA strzelił Samuel Chukwueze, który po niezłym sezonie w Villarreal miał być jednym z liderów tej drużyny. Bohaterem był obrońca William Troost-Ekong, który zapewnił Nigerii awans. Jedynym graczem zagrożonym zawieszeniem był Awaziem, któremu jednak udało się zagrać bez upomnienia.

Algieria z pewnością nie będzie zdecydowanym faworytem, bo Nigeria gra już coraz lepiej. Oboje grają dobrze w defensywie i moim zdaniem będzie to wyrównane spotkanie, w którym będą sytuacje bramowe, ale większość będzie kończyć się stałymi fragmentami.

MeczTypKursBukmacher
Algieria – Nigeria+ 7.51,39fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPiłka nożna. Pewny typ dnia za darmo: Derry City – UC Dublin – 12 lipca (piątek)
Następny artykułKwal. Ligi Mistrzów : Valletta – Dudellange – 16 lipca (wtorek)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.