W poniedziałek w ramach rozgrywek Pucharu Narodów Afryki piłkarze Gwinei podejmą zawodników Gambii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Transmisję meczu przeprowadzi Viaplay. Zapraszamy na analizę!

Gwinea zajęła w grupie B drugie miejsce. Ich wyniki przedstawiały się następująco:

  • Gwinea – Zimbabwe 1:2
  • Gwinea – Senegal 0:0
  • Gwinea – Malawi 1:0

Są oni minimalnym faworytem z meczu z Gambią. Rywale także zajęli drugie miejsce w swojej grupie, a ich mecze przedstawiały się następująco:

  • Gambia – Mauretania 1:0
  • Gambia – Mali 1:1
  • Gambia – Tunezja 1:0

W dwóch ostatnich meczach to rywale byli zdecydowanymi faworytami, więc cztery punkty z tymi reprezentacjami należy zapisać jako spory sukces. W meczu z Gwineą także powinni stworzyć sobie okazje.

Na tym turnieju większość meczów kończy się wynikami klasyfikowanymi jako under 2.5. Kursy na over 1.5 są więc bardzo wysokie. A w tym meczu mogą one paść.

Gwinea jest tutaj uważana za lekkiego faworyta, jednak Gambia to bardzo pozytywne zaskoczenie tego turnieju. Byli w stanie strzelić gola reprezentacją Mali i Tunezji.

Nie ma zatem powodów, dla których nie mieliby zdobywać bramek w mecze ze słabsza od nich Gwineą. Gdy jedna z drużyn otworzy wynik, druga na pewno się odkryje.

Stawką tego meczu jest awans, a mecz powinien być wyrównany, więc dwa gole mogą jak najbardziej w tym meczu paść, bo na pewnym etapie tego meczu może nie być czasu na kalkulowanie. Kursy na to zdarzenie maleją, ale można złapać jeszcze dobry kurs.

MeczTypKusBukmacher
Gwinea – Gambia+1,51,61Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: Leeds – Newcastle (Typ i Analiza)
Następny artykułLigue 2: Caen – AC Ajaccio (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.