W sobotę o godzinie 16:30 swoje drugie spotkanie w grupie zagrają i Mauretania i Angola.

PNA: Mauretania – Angola

PNA: Mauretania – Angola

Ekipa Mauretanii była w swoim pierwszym meczu grupowym bez szans na zdobycz punktową. Zdecydowanie uległa rozpędzonemu Mali tracąc po dwie bramki w pierwszej i drugiej połowie i strzelając jedynego gola z rzutu karnego.

Z oczywistych względów najniżej oceniono postawę defensywy drużyny, a najwyższą ocenę zyskał strzelec gola, zawodnik Realu Valladolid Moctar Sidi El Hacen. Z uwagi na kiepską grę defensywy Mauretanii w pierwszym spotkaniu w drugim może dojść do kilku zmian.

Angolczycy w pierwszym meczu zaskoczyli. Zagrali dobrze przeciwko faworyzowanej Tunezji, która oddała mniej strzałów na bramkę rywala i choć prowadziła, rywal w drugiej połowie wyrównał. Za najlepszego zawodnika tego meczu uznano grającego na skrzydle Djalmę, który strzelił bramkę dla Angoli.

Wielu uważa, że Angola powinna wygrać, bo rzut karny, po którym faworyci zdobyli gola, był mocno kontrowersyjny. Solidnie w obronie zagrał Bastos, który jest bodaj najlepszym zawodnikiem swojej drużyny, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko kluby, w jakich grają.

Angolczycy pokazali się z dobrej strony w pierwszym spotkaniu. Drużyna Srdjana Vasiljevica ma spory potencjał i w drugim spotkaniu powinna pokonać Mauretanię, która zaprezentowała się przeciwko Mali kiepsko w defensywie. Z kolei w ataku zupełnie nie ma kim straszyć.

MeczTypKursBukmacher
Mauretania – Angola 21,86etoto

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPNA: Maroko – WKS (Typ i Analiza)
Następny artykułLegalny bukmacher BetClic bonus na start do 1000 PLN
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.