Przed nami drugi mecz w grupie D. Zmierzą się w nim reprezentacje WKS i RPA. Początek meczu o godzinie 16:30.

PNA: Wybrzeże Kości Słoniowej – RPA

PNA: Wybrzeże Kości Słoniowej – RPA

Drużyna WKS ma sporo do udowodnienia. W 2017 roku mocno zawiodła kibiców, bo spodziewano się od nich celowania w medale, a tymczasem zakończyła rozgrywki na fazie grupowej. Jeszcze w 2015 roku WKS zdobyło tytuł, pokonując w finale Ghanę po serii rzutów karnych.

W kadrze jest kilku bardziej doświadczonych graczy, ale oczy wielu zwrócone będą pewnie w kierunku Nicolasa Pepe, który po znakomitym sezonie w Lille znalazł się na celowniku wielu gigantów. Atak WKS prezentuje się nieźle, bo prócz Pepe mamy tam też Zahę, Bony’ego czy Gradela wspomaganych z pomocy przez Die, Seriego i Francka Kessie.

Rywale ostatnio spisują się jeszcze słabiej. Drużyna RPA nie zakwalifikowała się do turnieju w 2017 roku, a rozgrywki dwa lata wcześniej zakończyła na fazie grupowej. Zespół prowadzony przez Stuarta Baxtera zakwalifikował się do turnieju, zajmując drugie miejsce w kwalifikacjach punkt za Nigerią.

Tylko siedmiu obecnych reprezentantów RPA gra na co dzień w Europie, ale w zasadzie tylko Lebo Mothiba pełni ważną funkcję w niezłym zespole (10 goli w Ligue 1 w barwach Strasbourga). W związku z tym nie są faworytami tegorocznego turnieju.

Popularne Słonie znów przywiozły na turniej mocny skład i w pierwszym meczu mają duże szanse na zwycięstwo. RPA czasy świetności ma zdecydowanie za sobą i piłkarze z tego kraju nie powinni w tym meczu wygrać.


Mecz
TypKursBukmacher
WKS – RPA 1x1,29Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułME U-21: Belgia – Włochy (Typ i Analiza)
Następny artykułDarmowy pewniak dnia na dzisiaj za darmo: Tomic – Gojowczyk – 26 czerwca (środa)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.