We wtorek w ramach rozgrywek Polska Hokej Liga hokeiści GKS-u Tychy podejmą zawodników Unii Oświęcim. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Polska Hokej Liga: GKS Tychy – Unia Oświęcim

Polska Hokej Liga: GKS Tychy – Unia Oświęcim

Gospodarze tego meczu zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, ale w tym zespole dzieje się źle. Małe niezgaszone konflikty sprawiły, że wybuchł pożar i w konsekwencji musiało dojść do daleko idących zmian.

Szatnia w Tychach powoli się wycisza, bo przecież trzeba się skupić na rywalizacji sportowej. Jednak echa rezygnacji trenera i jego konfliktu z zawodnikami jeszcze długo będzie miało wpływ na ich grę, a na pewno będzie to widoczne w najbliższych spotkaniach.

Oba Zespoły w zaledwie ciągu siedmiu dni zmierzą się po już raz drugi. Świeżo po całej aferze, w miniony wtorek Unia okazała się lepsza 4:3 po karnych. Teraz zapowiadają chęć rewanżu, ale rywale łatwo się nie poddadzą.

Unia zajmuje dosyć niespodziewanie drugie miejsce w ligowej tabeli, grając bardzo dobrze. Kibice Unii już od kilku tygodni rozprawiają o tym, na co stać hokeistów w tym sezonie. Niemniej w klubie wszyscy wypowiadają się nadzwyczaj ostrożnie i dmuchają na zimne.

Zespół GKS-u musi jeszcze ochłonąć po zmianie trenera i również przyzwyczaić się do nieco zmienionych form współpracy. Kolejne mecze będą dla nich bardzo ważne, ale już w pierwszym z nich czeka ich trudne zadanie i na pewno łatwego zwycięstwa nie odniosą.

MeczTypKursBukmacher
GKS Tychy – Unia Oświęcim 2(+2,5)1,45Betclic
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Brescia – Cagliari (Typ i Anaaiza)
Następny artykułTyp dnia – 22 stycznia (środa)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.