Na trzynasty dzień kwietnia bukmacher Fortuna przewidział promocję dla swoich graczy, w której to rozdaje bonusy w kwocie 20 PLN. Wystarczy postawić dwa kupony, żeby otrzymać bonus i to niezależenie od rozliczenia kuponu.

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Fortuna rozdaje bony po 20 PLN

Udział w tej promocji może wziąć każdy gracz, który posiada zweryfikowane konto u bukmachera Fortuna oraz wcześniej dokonał co najmniej jednego depozytu.

Swojego udziału w tej akcji promocyjnej nie trzeba nigdzie zgłaszać. Ponieważ wystarczy spełnić podstawowe warunki promocji:

  • dokonać zawarcia dwóch kuponów z oferty na żywo u bukmachera Fortuna w dniu 13 kwietnia w godzinach 16:00 – 23:59.
  • stawka kuponu nie może być mniejsza niż 20 PLN
kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

W tej promocji można dokonać zawarcia takich kuponów jak:

  • pojedyncze
  • wielozdarzeniowe
  • maxikombi

Jeżeli spełniasz powyższe warunki promocji to bukmacher Fortuna przyzna bonus w kwocie 20 PLN w formie punktów FKP i to niezależnie od rozliczenia kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia z Premier League: Manchester United – West Ham – 13 kwietnia
Następny artykułSerie A: Atalanta – Empoli (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.