W sobotę w ramach rozgrywek Premier League (Wyspy Owcze) piłkarze HB Torshavn podejmą zawodników Streymur. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 16:00. Zapraszamy na analizę!

Premier League: HB Torshavn – Streymur

Premier League: HB Torshavn – Streymur

HB Torshavn to zespół, który może być bardzo zawiedziony tym, jak poprzedni sezon wyglądał w ich wykonaniu. W poprzednim sezonie w dwudziestu siedmiu ligowych kolejkach zdobyli pięćdziesiąt jeden punktów i ulokowali się na czwartym miejscu w ligowej tabeli, niedającym prawa gry w eliminacjach europejskich pucharów.

W tym sezonie ich kadra wygląda zdecydowanie najlepiej ze wszystkich i są według mnie faworytami do zdobycia mistrzostwa.

Ich najbliżsi rywale, a więc drużyna Streymur ma odmienne cele. W poprzednim sezonie w dwudziestu siedmiu meczach zdobyli zaledwie osiemnaście punktów, co jest lekko żenującym wynikiem i zajęli na koniec sezonu przedostatnie dziewiąte miejsce.

Powinni spaść z ligi, ale nie miał ich kto zastąpić, więc w nowym sezonie dostaną ponowną szansę i być może uda się im zająć wyższą pozycję na koniec sezonu.

W poprzednim sezonie piłkarze HB Torshavn pokonali u siebie zawodników Streymur 6:4. W tym sezonie gospodarze będą jeszcze lepsi i powinni bez problemu wygrać mecz pierwszej kolejki, a żeby dodać sobie pewności siebie, zrobią to najprawdopodobniej z przewagą kilku goli.

MeczTypKursBukmacher
HB Torshavn – Streymur1(-1)1,40STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk 2 – Szachcior Soligorsk 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Żodzino – FK Haradzieja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.