W poniedziałek w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Leicester podejmą zawodników Aston Villi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 21:00. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Leicester – Aston Villa

Premier League: Leicester – Aston Villa

Leicester to mocna jak na warunki Premier League drużyna, która powinni być się o miejscaw górnej części tabeli. Jednocześnie wydaje mi się, że nie mają składu, który pozwalałby im walczyć z najlepszymi drużynami. Dlatego też trochę dziwi wysoka pozycja, jaką zajmują. Obecnie po dwudziestu ośmiu ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt punktów i lokują się na bardzo wysokiej, trzeciej pozycji w tabeli. W poprzedniej kolejce zanotowali jednak sporą wpadkę, ponieważ przegrali na wyjeździe z piłkarzami Norwich 0:1.

Była to porażka, która jest bardzo dotkliwa, jeśli weźmiemy pod uwagę, że rywale zajmują ostanie miejsce w ligowej tabeli. Jeśli weźmiemy do tego pod uwagę, że Leicester nie wygrało już żadnego z ostatnich czterech spotkań Premier League, to zobaczmy, że Leicester przezywa spory kryzys. W walce o najwyższe cele przeszkadza im fakt, że problemy zdrowotne ma ponownie Jamie Vardy, który jest motorem napędowym swojego zespołu. Jego wytęp stoi pod znakiem zapytania, natomiast na pewno w tym meczu nie zagrają Amartey i Mendy, którzy leczą, kontuje.

Aston Villa nie jest silnym kadrowo zespołem, jednak na pewno stać ich na pewne utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej, ponieważ kilka drużyn ma ewidentnie słabszą kadrę. Niestety ten sezon nie układa się po ich myśli. Aktualnie zajmują dziewiętnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu siedmiu rozegranych meczach tylko dwadzieścia pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali przed własną publicznością z zawodnikami Manchesteru City i mimo że przegrali, to zaprezentowali się całkiem nieźle, strzelili nawet gola, ale przegrali ostatecznie 1:2. Czeka ich zatem trudna walka o utrzymanie. W tej chwili są w strefie spadkowej, ale osobiście uważam, że są w stanie się utrzymać. Dobrze spisuje się Anwar El-Ghazi, który zaliczył gola asystę przy golu Samatty. W ich zespole z powodu kontuzji nie wystąpią Heaton, Steer oraz Wesley.

Piłkarze Leicester pokazali w meczu z Norwich, że mają spore problemy. Piłkarze Aston Villa potrzebują punktów, aby się utrzymać, z kolei gospodarze mają mimo wszystko silniejszą kadrę i także będą chcieli się przełamać, więc mecz powinien być ofensywny i gole tutaj powinny paść.

MeczTypKursBukmacher
Leicester – Aston Villa +2,51,54Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWiększe wygrane w Fortunie. Bonus do 50%.
Następny artykułEnerga Basket Liga: Zielona Góra – MKS Dąbrowa Górnicza (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.