W sobotę w ramach rozgrywek Premier League piłkarze Leicester podejmą zawodników Manchesteru City. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi CANAL + Premium. Zapraszamy na analizę!

Premier League: Leicester – Manchester City

Premier League: Leicester – Manchester City

Leicester po raz kolejny bardzo pozytywnie zaskakuje. Obecnie po dwudziestu dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie pięćdziesiąt sześć punktów i lokują się na trzeciej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami ostatniego w tabeli Sheffield United. Nie mieli problemu ze zwycięstwem, a wygrana 5:0 oznaczała, że od trzech meczów są niepokonani. W ich drużynie kontuzjowani są Barnes, Justin i Morgan.

Manchester City to dominator tegorocznych rozgrywek Premier League. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu rozegranych meczach, aż siedemdziesiąt jeden punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Fulham. Jak łatwo się domyślić nie mieli najmniejszych problemów ze zwycięstwem. Wygrali bez większego wysiłku 3:0. W ich zespole nie ma kontuzjowanych graczy.

W rundzie jesiennej piłkarze Leicester sprawili niespodziankę i ograli na wjeździe zawodników Manchesteru City 5:2. Mimo to, w kolejnym meczu to gracze City są faworytami. Guardiola zrobił z tego zespołu maszynkę do wygrywania i daję im większe szanse na zwycięstwo w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Leicester – Manchester City2(DNB)1,23Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułChampionship: Birmingham – Swansea (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: AC Milan – Sampdoria (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.