W piątek w ramach rozgrywek Primus League piłkarze Rukinzo podejmą zawodników Mustangi. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Zapraszamy na analizę!

Primus League: Rukinzo – Mustangi

Primus League: Rukinzo – Mustangi

Rukinzo to zespół, który w tym sezonie jest ligowym średniakiem. W dwudziestu sześciu ligowych kolejkach zdobyli jak dotąd trzydzieści cztery punkty i lokują się na dziesiątym miejscu w ligowej tabeli.

Nie jest to jednak średniej klasy zespół, a raczej taki, który gra bardzo nierówny. W poprzedniej kolejce pokonali u siebie piłkarzy ostatniego w tabeli Les Lierres 2:0. Było to ich trzecie ligowe zwycięstwo z rzędu. Jednak dziesiąte miejsce wskazuje na to, że wcześniej notowali fatalne wyniki i tak właśnie było.

Mustangi to zdecydowanie lepszy klub, a przynajmniej taki, który w tym sezonie radzi sobie zdecydowanie lepiej. Aktualnie zajmują drugie miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu pięciu rozegranych meczach pięćdziesiąt punktów, co jest bardzo dobrym wynikiem.

W ostatnim meczu zanotowali remis z zawodnikami liderującego Le Messager Ngozi. Remis trzeba uznać więc za przyzwoity wynik, a porażki to oni bardzo dawno nie zaznali.

Gospodarze tego meczu prezentują się w ostatnich tygodniach dobrze, ale taka passa zapewne długo nie potrwa. Goście w ostatnim meczu mierzyli się z najlepszym zespołem w lidze, więc piłkarze Rukinzo raczej większego wrażenie na nich nie zrobią. Zawodnicy Mustangi grając u siebie, wygrali 2:0, a w kolejnym meczu też najprawdopodobniej zdobędą punkty.

MeczTypKursBukmacher
Rukinzo – Mustangi x21,31Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Kungsangens – Lidingo IFK (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Dynamo-Brześć – Sławija Mozyrz (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.