Interesujesz się piłką nożną? Lubisz stawiać piłkarską Ligę Mistrzów? To dzisiaj nie możesz przejść obojętnie obok promocji jaką promuje bukmacher LvBet z okazji wspomnianych rozgrywek. Szczegóły akcji znajdują się poniżej.

Bukmacher z okazji ostatniej serii spotkań Ligi Mistrzów daje 7% więcej ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warunek jest prosty kupon trzeba zawrzeć jedynie w dniu dzisiejszym, czyli 11 grudnia maksymalnie do godz. 23:59. Jednak warto jest pamiętać, że pierwsze dzisiejsze spotkania zaczynają się o godz. 18:55.

Drugim warunkiem, aby otrzymać bonus od bukmachera jest to,że kupon musi być zawarty z aplikacji mobilnej. Jeżeli gracz postawi kupon  ze strony internetowej bądź też mobilnej, promocja wówczas nie jest uwzględniona.

To wszystko sprawia, że nie trzeba nigdzie zgłaszać udziału w promocji. Kupon zwarty na spotkania z piłkarskiej Ligi Mistrzów z aplikacji mobilnej automatycznie bierze udział w promocji.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPrzegląd promocji bukmacherskich na wtorek 11 grudnia
Następny artykułTypy na środę 12 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.