Bukmacher Forbet wprowadza promocję dla swoich graczy podczas, to, której zmniejsza przegrana. W razie przegranych kuponów, operator zwróci część Ci kwoty. Łącznie można otrzymać nawet do 700 PLN.

W Forbet bonus nawet do 700 PLN w tygodniu

W Forbet bonus nawet do 700 PLN w tygodniu

Promocja jest skierowana do graczy, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera Forbet. Jednak nie można zapominać, żeby trzeba zgłosić swój udział do promocji poprzez kliknięcie „ZAPISZ SIĘ’.

Zwrot zostanie przyznany w zależności od kwoty przegranych kuponów. Wyliczenie jest bardzo proste. Łączna suma zawartych kuponów z pełnego jednego okresu rozliczeniowego zostanie pomniejsza o wartość za kupony wygrane.

Tygodniowe okresy rozliczeniowe (poniedziałek-niedziela):

  • 18-24.02.2019 (pierwszy okres rozliczeniowy)
  • 25.02-03.03.2019 (drugi okres rozliczeniowy)
  • 04-10.03.2019 (trzeci okres rozliczeniowy)
Kod BETONLINE

Wysokość zwrotu będzie wynosić 5 % całej wartości przegranych kuponów. Minimalna kwota jaką można otrzymać to 20 PLN, zaś maksymalna, aż 700 PLN.

Bonus w formie środków bonusowych zostanie przypisany do konta gracza maksymalnie po 48h od momentu rozliczenia kuponu.

Otrzymaną wartość będzie można wypłacić pod warunkiem dokonania czterokrotnego obrotem otrzymaną wartością, gdzie łączny kurs kuponu nie będzie mniejszy niż 2.00.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

5/5 - (2 votes)
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEFL Cup: Chelsea – Manchester City (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia: Benfica – Chavas – poniedziałek 25 lutego
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.