Przed nami wtorek 11 grudnia. Trójka bukmacherów LvBet,Forbet oraz Etoto prowadza swój kalendarz adwentowy, aż do Świąt Bożego Narodzenia, gdzie codziennie proponują nowe promocje. Co dzisiaj mają w swoich propozycjach? O tym można przeczytać poniżej.

LvBet

Ten bukmacher w dniu dzisiejszym zachęca pograć  spotkania Ligi Mistrzów, gdzie to operator daje 7% więcej ze specjalnej puli od kuponów wygranych. Warunek tej promocji jest prosty, zakłady muszą być zawarte w dniu dzisiejszym, czyli 11 grudnia.

Dodatkowo kupon musi być zawarty z aplikacji mobilnej, którą bez najmniejszych i dosyć szybko można pobrać ze strony bukmachera. Jeżeli gracz zawsze zakład z z strony internetowej bądź też mobilnej, promocja wówczas nie jest uwzględniona.

Forbet

Forbet podobnie jak Lvbet preferuję dzisiaj Ligę Mistrzów, a dokładnie to wprowadził konkurs „SZCZĘŚLIWA 13”. Trzynastka szczęśliwa? Komuś może okazać się na pewno. Jeżeli uda się wytypować poprawnie trzynaście spotkań Ligi Mistrzów wybierając jedno z opcji 1,x,2 można otrzymać nawet 100.000 PLN!!

Promocję znajduje się w zakładce „sporty” pod nazwą „SZCZĘŚLIWA 13”. Aby wziąć udział w promocji trzeba zawrzeć kupon za 10 PLN, ale trzeba pamiętać do konkursu nie zaliczają się kupony, które są zawarte ze środków bonusowych. Czas na przemyślenia i ostateczne typy mamy maksymalnie do dnia dzisiejszego, czyli 11 grudnia do godz. 18:55, czyli momentu rozpoczęcia pierwszego dzisiejszego spotkania w Lidze Mistrzów.

Jak już zostało wspomniane nagroda główna to, aż 100.000 PLNpod warunkiem trafienia poprawnie trzynastu rezultatów. Jednak bukmacher daje nagrody jeszcze osobom, którym „powinnie się noga”, a więc:

– trafienie 12 typów z 13 otrzymujesz IPhone 8

– Trafienie 11 typów z 13 otrzymujesz bonus 500PLN na konto ForBet

– Trafienie 10 typów z 13 otrzymujesz bonus 100PLN na konto ForBet

Nagrody pieniężne na konto graczy trafią maksymalnie po 48 godzinach od zakończenia ostatniego spotkania. Natomiast jak komuś uda się wygrać telefon, to zostanie wysłany do 7 dni roboczych.

Etoto

Ten bukmacher jednak daje na dzisiaj nieco większe pole manewru niż pojedynki ligi Mistrzów. Ponieważ dzisiejsza promocja tego bukmachera to bon o wartości 10 PLN. A co zrobić, żeby go dostać? Szczegóły promocji poniżej:

Warunek pierwszy to postawienie zakładu w dniu dzisiejszym,czyli 11 grudnia maksymalnie do godz. 23:59. Minimalna kwota zakładu to 50 PLN,o kursie łącznym przynajmniej 2.00, a pojedynczy kurs musi być większy niż 1.20.

Jeżeli Twój kupon rozstał rozliczony, w tym przypadku nie mato znacznie, w jaki sposób, wygrany czy przegrany wówczas pojawi się opcja przy nim „zatwierdź”. Po aktywacji bonusu, bon w wysokości 10PLN trafi maksymalnie na Twoje konto do 72 godzin!

Jak wymienić bon na gotówkę? Są dwie opcje:

Pierwsza postawić singiel, gdzie kurs nie jest mniejszy niż 2.20.

Druga opcja zakład wielokrotny, gdzie kurs również łączny nie jest mniejszy niż 2.00, a typu pojedynczego 1.20

Zakład anulowany  nie jest brany pod uwagę.

Darmowekonto w Forbet założysz w ciągu chwili na www.iForbet.pl


Forbetzezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016.
Etoto zezwolenie Ministerstwa Finansów AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17.
Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK.  Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTypy na 11.12 wtorek
Następny artykułPromocja na Ligę Mistrzów od LvBet!
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.