W środę w ramach Pucharu Polski siatkarze BBTS-u Bielsko-Biała podejmą zawodników ZAKSY. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:30. Transmisję przeprowadzi Polsat Sport.

Puchar Polski: BBTS Bielsko-Biała – Kędzierzyn Koźle

Puchar Polski: BBTS Bielsko-Biała – Kędzierzyn Koźle

Gospodarze zdają sobie sprawę z klasy rywala. Zdają sobie sprawę, że awans jest praktycznie niemożliwy, oni sami liczą po prostu na emocjonujące spotkanie. Dla zespołu z Bielska-Białej jest to też wielkie wydarzenie, co podkreślał w ostatnich dniach drugi trener bielszczan, Daniel Wolny.

W ostatnich dniach sztab trenerski starał się pracować nad tym, aby zespół nie przegrał jeszcze przed meczem, pod względem mentalnym. Kibice będą na pewno zadowoleni, jeśli zawodnicy wyjdą na parkiet jak na każdy, inny mecz ligowy. Zapowiadają oni, że będą chcieli nawiązać walkę z rywalem, pokazać jak najlepszą siatkówkę, a rezultat to tak naprawdę sprawa drugorzędna. 

BBTS powinien wystąpić w najsilniejszym składzie. Jednak niektórzy zawodnicy byli ostatnio kontuzjowani i mimo że są już gotowi do gry, to ich dyspozycja może nie być najlepsza. 

ZAKSA to znacznie lepsza kadrowo drużyna, która raczej bez problemu powinna odnieść tutaj zwycięstwo. Być może gospodarze pokażą niesamowitą wolę walki, ale zabraknie im po prostu umiejętności, aby ugrać w nadchodzącym spotkaniu choćby seta.

MeczTypKursBukmacher
BBTS Bielsko-Biała – Kędzierzyn Koźle 0:31,30STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia – 15 stycznia (środa)
Następny artykułEnerga Basket Liga: Śląsk Wrocław – Dąbrowa Górnicza (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.