We wtorek w ramach rozgrywek Pucharu Polski piłkarze Olimpii Grudziądz podejmą zawodników Wisły Kraków. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Zapraszamy na analizę!

Puchar Polski: Olimpia Grudziądz - Wisła Kraków. Typy bukmacherskie
Puchar Polski: Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków. Typy bukmacherskie

Puchar Polski: Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków. Typy bukmacherskie

W pierwszym ćwierćfinałowym spotkaniu Pucharu Polski Olimpia Grudziądz stoi przed trudnym zadaniem. Pojedynek z Wisłą Kraków nie zapowiada się na łatwy, a o dobry rezultat będzie trudno.

Dobry wynik w tej edycji Pucharu Polski to już ostatnia szansa na uratowanie bardzo słabego sezonu w wykonaniu zespołu z Krakowa. Olimpia Grudziądz to lider 2 grupy trzeciej ligi.

Wisła spisuje się w tym sezonie beznadziejnie. Walczy o utrzymanie. Jednak mimo to, trudno oczekiwać, by mieli przegrać z zespołem z trzeciej ligi, nawet jeśli ten zespół jest tam liderem.

Trzeba zauważyć, że Olimpia to bardzo bramkostrzelny zespół. Jednak Wisła popełnia błędy indywidualne, ale to w ataku mają największe problemy. Ze słabym rywalem powinni jednak zmotywowani.

To dobra okazja, aby się odblokować. Podopieczni Jerzego Brzęczka wiedzą, że odpadnięcie z takim rywalem kompletnie pogrzebałoby morale w drużynie. Myślę, że będą chcieli odnieść przekonujące zwycięstwo, nawet kosztem straty jakiego gola. Stawiam zatem na over.

MeczTypKursBukmacher
Olimpia Grudziądz – Wisła Kraków+2,51,70STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykuł75 PLN co weekend od eWinner za obstawienie meczy
Następny artykułLaLiga: Mallorca – Real Sociedad (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.