W niedzielę w ramach rozgrywek serie A piłkarze Parmy podejmą zawodników Udinese Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Parma – Udinese

Serie A: Parma – Udinese

Parma to drużyna, która ma na celu utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. Tymczasem zaskakują oni ekspertów, swoich kibiców i chyba samych siebie, ponieważ po dwudziestu kolejkach ligowych maj na koncie dwadzieścia osiem punktów i lokują się na ósmym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce czekało ich najtrudniejsze w możliwych zadań, więc wyjazd do Turynu na mecz z Juventusem. Przegrali ten mecz, ale zaprezentowali się nieźle i przegrali 1:2. Ważny jest dla nich fakt, że mimo porażki udało się jednak strzelić gola w meczu z faworytem.

Udinese to trochę lepszy kadrowo zespół, który jednak nie ma składu mocniejszego niż zespoły ze środka tabeli. Grają oni na miarę swoich możliwości. Lokują się na czternastym miejscu w ligowej tabeli, mając dwadzieścia cztery punkty na koncie, które zdobyli w dwudziestu dotychczasowych meczach.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami AC Milan i po fantastycznym i emocjonującym meczu przegrali 2:3. Udinese nie zdołało tym samym utrzymać serii zwycięstw, która zakończyła się na trzech spotkaniach, jednak trzeba przyznać, że nawet w tym przegranym meczu zaprezentowali się z bardzo dobrej strony.

Udinese jest w dobrej formie i na pewno myśli o punkach. Parma to wraca jednak do niezłej dyspozycji, a gol strzelony Juventusowi na wyjeździe może to potwierdzać. Spodziewam się zatem zaciętego meczu i co najmniej dwóch goli.

MeczTypKursBukmacher
Parma – Udinese +1,51,38Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga: Valencia – Barcelona (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Mistrzów: ZAKSA – Roeselare (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.