W niedzielę w ramach rozgrywek Serie A piłkarze AS Romy podejmą zawodników Cagliari. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 2. Zapraszamy na analizę!

Serie A: Roma – Cagliari. Typy bukmacherskie

Serie A: Roma – Cagliari. Typy bukmacherskie

Roma walczy o czołowe lokaty, ale ostatnio grają słabiej. Obecnie po dwudziestu jeden ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści dwa punkty i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Juventusu. Był to szalony mecz, pełen błędów z obu stron. Rywale wygrali o ostatecznie 4:3. Był to trzeci mecz z rzędu Romy bez wygranej.

Cagliari gra ostatnio trochę lepiej, ale wciąż muszą martwić się o utrzymanie. Aktualnie zajmują osiemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu jeden rozegranych meczach zaledwie szesnaście punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Bologny. Rywale w drugiej części gry wyszli na prowadzenie, jednak gospodarze się nie poddali i wygrali ostatecznie 2:1. Ich gra jest daleka od ideału, ale widać w niej progres.

Roma w ostatnim meczu prowadziła już 3:1, by ostatecznie przegrać. Widać u nich problemy w obronie, a Cagliari gra ostatnio znacznie lepiej. Dlatego też oba zespoły mogą liczyć na punkty i spodziewam się wielu goli.

MeczTypKursBukmacher
Roma – Cagliari+2,51,65Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLigue 1: PSG – Brest (Typ i Analiza)
Następny artykułLigue 2: Paris FC – Le Havre (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.