Na wtorek zaplanowano zmagania dwudziestej szóstej kolejki włoskiej Serie B. Jedno z tych pojedynków będzie miał miejsce na Stadio Ezio Scida, gdzie to o ligowe punkty zagrają ze sobą zespoły Crotone z Palermo. Zdecydowanie lepiej radzą sobie przyjezdni, którzy nie powinni mieć większych problemów z wygraną.

Crotone – Palermo – wtorek (26 lutego

Crotone – Palermo – wtorek (26 lutego)

Obie te ekipy znajdują się po odmiennych stronach w ligowej tabeli. Gospodarze obecnie zajmują osiemnaste miejsce mając dziewiętnaście punktów. Celem tego zespołu jest utrzymanie się w lidze. Jednak nie będzie to takie łatwe zadanie. Ponieważ ekipa Crotone traci już siedem punktów do miejsc dających utrzymanie.

Niewątpliwe nie będzie to łatwe zadanie do zrealizowania, bowiem jak ten zespół prezentował się przeciętnie tka nadal sobie radzi słabo. Brak zwycięstwa w czterech ostatnich bojach jest tego najlepszym dowodem. Remisowali z Livorno i Veroną zaś przegrali kolejno z Pascarą oraz Brescią.

W weekene mierzyli się z zespołem Brescią, która znajduje się w górnej części tabeli. A w tym boju podopieczni Stroppa nic nie pokazali. Bowiem przez cały mecz nie oddali żadnego celnego strzału. Podczas tego spotkania gospodarze skupią się przede wszystkim na defensywie. Bowiem dla ekipy Crotone jeden punkt w takim meczu będzie ogromnym sukcesem. Lecz będzie to trudne do zrealizowania, przede wszystkim przez defensywę, gdzie tracą regularnie dużo bramek.

Ciężko też powiedzieć, że atut gry na własnym obiekcie będzie sporą przewag gospodarzy. Ponieważ piłkarze Crotone przed własną publicznością zanotowali dwie wygrane, sześciokrotnie remisowali oraz cztery razy musieli uznać wyższość rywali.

Kod na freebet

„Palermo niewątpliwie jest znacznie mocniejszą drużyną o większym potencjale. Mysląc o powrócie do Serie A takie spotkania jak te muszą wygrywać”. – pisze ekspert typ-dnia.pl

Palermo natomiast zajmuje obecnie drugie miejsce mając czterdzieści dwa punkty. Celem tego zespołu jest na pewno wywalczenie awansu do Serie A. Obecne miejsce im to gwarantuje, lecz przewaga nad drugim zespołem wynosi zaledwie jeden punkt.

Patrząc na wyniki tego zespołu na wyjazdach to sięgnęli po sześć zwycięstw, trzykrotnie remisowali oraz dwa razy ponosili porażkę. Owszem dyspozycja podopiecznych Stellone nie jest najlepsza. Ponieważ wygrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich spotkań. Jednak potencjał maja i to ogromny zresztą pokazali to w ostatnim spotkaniu. Grali na własnym obiekcie z Brescią (lider Serie B) i zremisowali 1-1. Jednak można powiedzieć, że to właśnie podopieczni Stellone byli lepszą i bardziej aktywniejszą drużyną.

Goście tego spotkania przede wszystkim liczą na trio: Nestrovski, Puscas i Trajkowski. Są to piłkarze, którzy ciągną grę tego zespołu i z pewnością będą ważnymi ogniwami tej ekipy w tym boju.

Spotkania bezpośrednie również przemawiają za zespołem Palermo. Ostatni raz górą była ekipa Crotone – dziewiętnaście lat temu!

Spotkanie Crotone – Palermo można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Crotone – Palermox21.49Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBundesliga: RB Lipsk – Hoffenheim (Typ i Analiza)
Następny artykułPuchar Włoch: Lazio Rzym – AC Milan (Typ i analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.